75.00 45.00

MEHMET EĞİT ile YENİ HAFIZA TEKNİKLERİ 2

GÜNCELLENMİŞ 27 HAFIZA TEKNİĞİ SADECE 45 TL

EZBERLEMEDEN 30 SANİYEDE ÖĞRENMEYE NE DERSİNİZ ?

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

13 Yıllık hafıza eğitmeni TUBİTAK Başarı belgeli ödüllü 20 yıllık coğrafya öğretmeni Mehmet EĞİT'le kalıcı öğrenme teknikleri.

Bu teknikle yıllardır öğrencilerin kabusu olan konular 1 dakikada zihne kazınmış oluyor.. Hem eğlenceli hem kalıcı öğrenmeli.. Ergonomik ,ekonomik ve pratik...Tamamen profesyonel hafıza teknikleri kullanılmaktadır. Dünden bugüne uydurulmuş senaryolar değil ; üzerinde uzun süre düşünülmüş, ciddi emek verilmiş, en güncel ve aktüel metaforlar kullanılmış ciddi bir zihinsel mesai harcanmış 13 yıllık birikimden tevarüs eden donelerden oluşmaktadır.

 

Sınır kapıları, Akarsu ve barajlar, İhraç ve ithal ettiğimiz ürünler ve ülkeler, Maki türleri, Bölgelerin 1. olduğu tarım ürünleri, Jeotermal enerji santralleri, Rüzgar santralleri, Petrol rafinerileri, Doğalgaz enerji santralleri, Jeolojik zamanlarda yaşananlar ve Birçoğu...

EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR

  • %100 ÖSYM ye uygunluk 
  • Tüm videoları sınırsız izleme imkanı
  • Paket kullanımı 2020 KPSS Sınavına kadardır
  • Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 
  • Bu Paketin kullanımı 2020 KPSS tarihine kadardır.

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

EĞİTİMDEYİZ SİZE YETER !!

MOBİL İZLEME İMKANI (ANDROİD)

Sepete Ekle

VİDEO İZLEME

Eğitim paketinizi aldıktan sonra aktivasyonunuz gerçekleşecektir. Bunun ardından sisteme kendi üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıpıp öğrenci paneline tıklayınız. Sol sekmede bulunan Video Dersler  sekmesine tıklayınız. Almış olduğunuz eğitim paketinin videolarının bu kısma aktarılmış olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda öğrenci panelinde bulunan teknik destek kısmından yardım alabilirsiniz. Teknik destek 1 iş günü içersinde dönüş yapmaktadır.

Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür. 

 

Sınır kapıları, Akarsu ve barajlar, İhraç ve ithal ettiğimiz ürünler ve ülkeler, Maki türleri, Bölgelerin 1. olduğu tarım ürünleri, Jeotermal enerji santralleri, Rüzgar santralleri, Petrol rafinerileri, Doğalgaz enerji santralleri, Jeolojik zamanlarda yaşananlar ve Birçoğu...

13 Yıllık hafıza eğitmeni TUBİTAK Başarı belgeli ödüllü 20 yıllık coğrafya öğretmeni Mehmet EĞİT'le kalıcı öğrenme teknikleri.

EĞİTİMDEYİZ VİDEO DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz Video derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Sadece video ders alan üyelerimiz de aynı şekilde bu sistematiklik ile dersleri takip edebilirler.
 
2- Sektörde eğitim formatının genelde düz anlatım olduğu göülmektedir. Yani öğrencisiz ortamda yapılan kayıtlardan oluşmaktadır. Bu durum zaman içinde öğrencinin sıkılmasına ve takip etmemesine neden olmaktadır. Eğitimdeyiz in en önemli avantajı öğrenci etkileşimi ile yapılan eğitimlerin kayıtlarından oluşmasıdır. Bu sizleri sonuna kadar canlı tutacaktır ve dönüt düzeltme imkanı verecektir. Sorulan sorular sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır. KPSS hazırlık sürecinde en önemli unsurların başında bu gelmektedir. ( Canlı derslerdeki öğrenci katılımını kontrollü yapmaktayız, bilgi kirliliği yada dikkat dağıtıcı iletişime izin verilmemektedir)
 
3- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Aynı şekilde bu derslerinde kayıtlarını izleyebiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Eğitimdeyiz Video Derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
4- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
5- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz video dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
6- Eğitimdeyiz video derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
7- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
8- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.