Eğitimdeyiz ile ilgili en çok merak edilen ve sorulan soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki listede aradığını cevabı bulamadıysanız iletişim bölümündeki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Sınav hazırlık sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz (GKGY ve Eğitim Bilimleri). Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin sınav hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu göremekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. Bu imkan dershanelerde olmayan bir durumdur. 
 
8- Eğitimdeyiz' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-350 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en hızlı şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android)  internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI EĞİTMENLER İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.

İndirim Kodu kullanarak Eğitim paketi satın almak için aşağıdaki işlemleri takip ediniz.

  1. www.egitimdeyiz.com adresi ana sayfasına giriş yapınız. Daha önceden üyeliğiniz yok ise ana sayfanın üst kısmında yer alan “KAYIT OL” bölümüne girerek ücretsiz üye olunuz.
  2. Üyelik işlemlerinde kullandığınız mail ve şifreniz ile www.egitimdeyiz.com ana sayfasında bulunan “GİRİŞ” bölümünü kullanarak kendi panelinize giriş yapınız. Ana sayfada yer alan Eğitim paketleri içindeki İNDİRİM KODU kullanacağınız ürünü sepetinize ekleyiniz. Sepetinizdeki ürünlere ödeme yapma aşamasında “İNDİRİM KODU” alanına kurumunuzdan verilen yada SMS ile gelen İNDİRİM KODUNU yazarak “KULLAN” butonuna basınız. İndirimli fiyat üzerinden Kredi Kartı (9 taksit) ya da Havale/EFT ile satın alma işlemini tamamlayınız.
  3. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Öğrenci Paneli içindeki ilgili bölümünden aldığınız dersleri izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Eğitimdeyiz  canlı ve etkileşimli eğitime dayalı bir sistemdir. Canlı ders paketlerimizden herhangi birini aldığınız anda yetkilendirmeniz otomatik olarak gerçekleşir ve Eğitimdeyiz ailesine siz de katılmış olursunuz.

Canlı derslerin günü ve saati kendi öğrenci panelinizdeki ders programında yer almaktadır. Ders saati geldiğinde ( 10 Dakika önce ) sisteme giriş yaparak derse katılabilirsiniz. Sadece satın aldığınız paketin derslerine giriş yapabilmektesiniz. Derslerimiz düzenli bir program dahilinde ilerlemektedir. Standart kurs mantığı ile ders araları vererek dersleri yürütüyoruz. Ortalama 10-15 dakika ara vererek, Ortalama 45-50 dakikalık ders periyotları şeklinde ilerlemekteyiz. Canlı ders esnasında eğitmenlerimiz soru cevap şeklinde ders işleyebiliyor. Dersin belirli bölümlerinde sizlerin sorularını alıyor. Bu şekilde dönüt-düzeltme işlemini eksizsiz gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında canlı derslerde disipline önem veriyoruz. Üyelerimizin ders esnasında kendi aralarında yazışmalarına, sohbet alanının gereksiz kullanımına, renkli-büyük yazı kullanılmasına kesinlikle izin vermiyoruz. Sohbet alanı yönetimi tamamen eğitmenlerimizin kontrolündedir. Bu kurallar daha verimli ve hedef odaklı eğitim vermemize imkan veriyor. Derslerle ilgili değişiklikler olması durumunda SMS ile sizlere bilgilendirme yapılmaktadır. 

Canlı dersin video kayıtları maksimum 4 gün sonra sisteminize yüklenmektedir. Canlı dersi kaçırır yada tekrar izlemek isterserseniz videolardan takviye alabiliyorsunuz. Canlı ders video kayıtlarını izlemek sınırsızdır ( Tek kullanıcı bazında. Aynı hesaptan aynı anda farklı yerlerden hesap açılması durumunda sistem raporlandırma yapmaktadır. Bu şifre paylaşımını engellemek adına yapılan bir önlemdir). Derslerimiz sınavdan çok önce bitmektedir. Bu sayede tekrar yapabilmeniz için gerekli zamanı sizlere sağlamış oluyoruz. Canlı derslerimizin içeriği oldukça kapsamlıdır. Türkiye çapında tanınmış eğitimcilerimiz ile , Hazırlandığınız sınavın içeriğini A dan Z ye ayrıntılı ele almaktayız. Eğitimdeyiz eğitim modeli olarak, canlı derslerinde "Tam Öğrenme Modeli" ni esas almaktadır. Eğitimdeyiz'e ait mobil uygulama ile canlı derslere tablet-telefon gibi cihazlarla da katılabilmektesiniz. Ayrıca Canlı ders üyelerimize soru bankası hediye etmekteyiz.  

Eğitimdeyiz yazılım departmanı tarafından geliştirilen mobil uygulamalar ile hem Canlı hem de Video dersleri Tablet ve Telefonlarınız dan izleyebiliyorsunuz. 

Mobil uygulamalarımız Android yazılıma göre hazırlanmıştır. Bu yazılıma sahip cihazlardan kesintisiz eğitim alma imkanına sahipsiniz.

Canlı derslerin, aynı zamanda sistem tarafından video kayıtları alınmaktadır. Bu kayıtlar maksimum 4 iş günü içinde sisteme yüklenmektedir. Üyelerimiz satın aldığı paketin canlı ders kayıtlarını istedikleri saatte izleyebilmektedirler. Bu kayıtlar ile sınav öncesi tekrar yapabilmektedirler.

Canlı ders saatlerine uymayan üyelerimiz için , Canlı derslerin Video kayıtlarını sunuyoruz. Eğitim paketlerinden istediğiniz alandan Video ders paketi alarak izlemeye başlıyorsunuz. Video dersler Canlı derslerin birebir kaydıdır. Canlı dersin tüm avantajlarını sunmamaktadır fakat sınava hazırlık sürecinde destek alabileceğiniz bulunmaz bir imkandır. Oldukça uygun ücretlere sınava eksiksiz hazırlanmanıza imkan verir. 

Video dersler Canlı derslere paralele yüklenmektedir. Canlı ders programına göre , derslerden maksimum 4 iş günü sonra sisteminize yüklenmektedir.

 

Eğitimdeyiz Video dersler, Eğitimdeyiz Canlı derslerin sunduğu avantajların tamamını sunmaz. Fakat sınav hazırlık sürecinde diğer unsurlara göre oldukça etkilidir. 

Video derslerimiz canlı derslerin birebir kayıtlarıdır. Bu nedenle en kapsamlı eğitim içeriğine sahiptir. 

Türkiye genelinde marka eğitimcilerin yaptığı dersleri izleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Video dersler canlı derslere parelel ilerlediği için oldukça disiplinli ve düzenli şekilde ilerlemektedir.

En önemli avantajı, Canlı ders kayıtları olduğu için ,öğrenci etkileşimine dayalıdır. Dolaysıyla sıkılmadan izleme şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca canlı derse katılan öğrencilerin sorduğu sorular ile siz de eksiklerinizi tamamlıyorsunuz.

Öğrencisiz ortamda çekilen video kayıtların veriminin çok düşük olduğu ve bir süre sonra izlenmediği görülmüştür. Eğitimdeyiz video dersler bu eksikliği gidermek adına sektöre de önemli bir yere sahiptir.

Eğitimdeyiz Video dersler , canlı derslere paralel ilerlediği için en güncel videolardan oluşmaktadır. Yıl içersin de yapılacak bir değişikliğe direk uyumludur. Sene başında öğrencisiz ortamda hazırlanan video derslere göre bu konuda da oldukça faydalıdır.

Eğitimdeyiz Yazılım Departmanı tarafından hazırlanan mobil uygulamalar ile video dersleri "tablet ve telefonlardan" kesintisiz izleme imkanına sahipsiniz. ( Mobil izleme Android cihazlar için geçerlidir)

Eğitimdeyiz video dersleri izlemek SINIRSIZ dır. Türkiye'de "sınırsız izle" sloganıyla ilk adımı atan portal Eğitimdeyiz'dir. Üye hesabı farklı yerlerden aynı anda girilmediği sürece sınırsız ileyebilir. Üyemiz video dersler pc,tablet,telefon vs her yerden izleme imkanına sahiptir.

( AYNI ANDA farklı yerlerden hesap açılması durumunda , şifrenin paylaşıldığı sonucu çıkar. Bu durumda sistemimize uyarı gelmektedir ve üye yetkileri bloke edilmektedir. Bu kural ihlal edilmediği sürece sizlere sınırsız eğitim imkanı veriyoruz. )

Eğitimdeyiz sektördeki en eski ve deneyimli eğitim portalıdır. Bünyesindeki eğitimciler Türkiye genelinde duyulmuş , marka kişilerdir. Eğitimdeyiz , genel olarak eğitim yazarları, tanınmış akademisyenler, kamp-seminer veren eğitimciler ile çalışmaktadır. Bu Eğitimdeyiz in en önemli ayrıcalıklarından birisidir. Yıllara göre eğitimci kadromuz değişse de , her zaman sektörde ön planda olan eğitimciler ile sizlere eğitim sunuyoruz. Bu kapsamda sektördeki en zengin eğitimci kadrosunu sizlerle buluşturuyoruz.

Eğitimdeyiz olarak en hassas olduğumuz noktalardan biri DİSİPLİNDİR. Olağandışı bir durum olmadıkça derslerimiz program dahilinde devam eder ve  aksama olmaz. Sınav takviminde yapılacak değişikliklere paralel olarak yapılan program güncellemeleri olursa sizlere iletişim kanallarımız ile iletilir.  

Video yüklemeleri de zamanında yapılır (Canlı derslerden maksimum 4 iş günü sonra ). Tüm ihtimalleri değerlendirip, eğitimcilerimizin mazeret izni vs gibi tüm durumlarını dikkate alarak plan ve programlarımızı yapmaktayız. Eğitimdeyiz kurulduğu yıldan beri, bu konuda en ufak aksama yaşamamıştır.

Teknik anlamda herhangi bir sorun yaşarsanız ya da bilgi edinmek istediğiniz bir durum olursa, "Öğrenci Panelinde" bulunan "Teknik Destek" kısmına yazarak yazılım departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Yazılım ekibimiz en geç "1 iş günü" içersinde sizlere aynı iletişim kanalından dönüş gerçekleştirmektedir. 

Derslerimiz online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle internet bağlantınızın olması gerekiyor. Derslerde sorun yaşamamanız için internet hızınızın ideal olması önemli bir noktadır. Daha verimli ders için kablolu internet bağlantısı kullanmanızı öneririz. Mobil den izleyenler için LTE ( 4.5 G ) verimli bir akış sağlayacaktır. Sesi daha kaliteli almanız için kulaklık önermekteyiz. Canlı ders portalımız flash tabanlıdır. Bu nedenle bilgisayarınıza Flash Player 'ın en son sürümünü yükleyiniz. Bu güncellemeyi ara sıra yaparak verimi artırabilirsiniz.

Normal standartlarda internet hızına sahip , günümüz uygulamalarını rahatlıkla çalıştıran ve flash güncellemesi olan cihazlar ile kesintisiz eğitim alma imkanına sahipsiniz.

Sistemimiz otomatik yetkilendirmeyi sadece kredi kartı ile yapılan alımlarda devreye almaktadır. Kredi kartına 12 aya kadar taksit imkanı vardır (İlave vade farkı ile). Kredi kartı ödemesi yaptığınızda, ödeme yaptığınız pakete otomatik yetkilendirmeniz olur.

Fakat özellikle kredi kartı kullanmayanlar havale ile ödeme yapabilirler. Havale ile ödeme tek ödeme şeklindedir. Yani taksitlendirme yapılamamaktadır. Havale ile yapılan ödemelerde yetkilendirmeniz görevli personel tarafından yapılacağı için 1 işgünü içinde sistem kullanımına başlayabilirsiniz. 

Canlı derslerimizin saatleri program dahilindedir. Her program için farklı olabilir. Sistemimizde KPSS, SMMM, ALES, DGS vs gibi birçok alanda eğitim verilmektedir. Derslerin saatleri ile ilgili bilgiler eğitim paketleri altında yer alan açıklamalarda yer almaktadır.