400.00 199.00

2024 MATEMATİK TEK DERS VİDEO PAKETİ

KAPSAMLI KONU ANLATIMI VİDEO DERS PAKETİ

ALi YILDIZ 2024


2023 Konu Anlatımı Matematik Dersleri Hediye! ( 2 farklı eğitmen)

 SADECE 199 TL

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

(Bazı mobil cihazlar hata verebildiği için, Ödeme işlemini cep telefonu yerine bilgisayardan yapmanızı öneririz.)

_____________________________________

AÇIKLAMA: Bu paket yapılmış olan Canlı derslerin video kayıtlarından oluşmaktadır. Canlı derslerin video kayıtları olduğu için etkileşime dayalıdır. Bu da öğrenmenizi olumlu etkileyecek önemli bir faktördür.

_____________________________________

EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR

> %100 ÖSYM ye uygunluk 

> Tüm videoları sınırsız izleme imkanı

> Paket kullanımı 2024 KPSS'ye kadardır

> Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

EĞİTİMDEYİZ SİZE YETER !!

MOBİL İZLEME İMKANI (ANDROİD)

 

Sepete Ekle Hemel AL!

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  

Video derslerimiz mevcut canlı ders öğrencilerimiz ile yapılan derslerin birebir kayıtlarıdır.

Canlı ders yapıldıktan maksimum 2 gün sonra , yapılan dersin videosu sisteminize yüklenmektedir. Resmi tatil yada özel durumlar dışında, haftalık canlı ders programına göre düzenli yükleme yapılmaktadır. Eğitimdeyiz sektörün en tecrübeli portalı olarak bu sistemi en iyi şekilde sağlamaktadır.

 

VİDEO İZLEME

Eğitim paketinizi aldıktan sonra aktivasyonunuz gerçekleşecektir. Bunun ardından sisteme kendi üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıpıp öğrenci paneline tıklayınız. Sol sekmede bulunan Video Dersler  sekmesine tıklayınız. Almış olduğunuz eğitim paketinin videolarının bu kısma aktarılmış olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda öğrenci panelinde bulunan teknik destek kısmından yardım alabilirsiniz. Teknik destek 1 iş günü içersinde dönüş yapmaktadır.

 

 EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR 

> Ekran ya da Tahta önünde düz anlatım değil, Etkileşimli öğrenci ortamında yapılan derslerin video kayıtlarıdır. Bu durum dönüt-düzeltme ve motive edici bir eğitim içeriği sunmaktadır

> Sektörde en tanınmış marka hocalar ile en son yapılan 2024 KPSS' ye göre en güncel, eksiksiz, en kapsamlı eğitim içeriği.

> %100 ÖSYM ye uygunluk 

> Tüm videoları sınırsız izleme imkanı

> Paket kullanımı 2024 KPSS'ye kadardır

> Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 

 

DİKKAT!

Bu paket kullanımı tek kullanıcıya özeldir. 
2023-2024 KPSS Döneminde “Öğrenci Takip Sistemi” Kullanılacaktır. 
Bu sistem ile IP kontrolü ve kullanılan cihazın kaydı tutulmaktadır. Aynı zamanda öğrenci paneline yapılan tüm girişler kayıt altına alınmaktadır. 

Bu kapsamda farklı cihazlardan ve ip lerden girilmesi durumunda üyeliğiniz otomatik olarak bloke edilmekte ve detaylı teknik inceleme yapılmaktadır. Tek üyelik üzerinden birden fazla kişi kullanımı ortaya çıkması durumunda paket iadesiz iptal edilmekte ve yasal işlem yapılmaktadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi tavsiye ederiz.