120.00 72.00

SERHAT VE ONUR HOCA ile SOHBET HAVASINDA

YÖKDİL KAMPI 

VİP SINIF ile 20 SAAT CANLI DERS (Sınırlı Kontenjan)

 

120 TL DEĞİL SADECE 72 TL

Kredi Kartına 9 AY TAKSİT

8 TL x 9 AY = 72 TL

Bu çalışma kapsamında 5 Mart 2017’de uygulanan ilk YÖKDİL sınavında çıkmış

- Kelime soruları

- Dilbilgisi soruları

- Cloze Test soruları

- Cümle Tamamlama soruları

- Çeviri soruları

- Okuduğunu Anlama soruları

- Paragraf Tamamlama soruları

- Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümleyi Bulma sorularına yönelik pratik yaklaşımları sıkılmadan ve sohbet tadında öğrenecek, YÖKDİL sınavına daha özgüvenle hazırlanmış olacaksınız.

KAMP TARİHİ =>  3-4-5-6-7 TEMMUZ 2017   ( Saat 12.00-16.00 Arası)

Hergün 4 Saat , Toplam 20 Saat CANLI DERS

AYRICA:

  • Canlı Dersin video kayıtlarını sınırsız izleme

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

Canlı Ders İzleme Mobil Uygulama: İOS Apple & Android

Video Kayıt İzleme Mobil Uygulama: Android

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

SERHAT VE ONUR HOCA ile SOHBET HAVASINDA YÖKDİL KAMPI BAŞLIYOR

3-4-5-6-7 TEMMUZ 2017 tarihlerinde 5 gün boyunca her gün 4 ders saati olmak üzere toplam 20 ders saati yoğunlaştırılmış YÖKDİL kampı yapılacaktır ( Saat 12.00-16.00 Arası) . Canlı ders ile yapılacak derslere katılıp soru sorma şansınız olacaktır. 

Alanında uzman olan Serhat ve Onur Hocalarımız ile sınavla ilgili püf noktaları alabileceksiniz. 

Bu çalışma kapsamında 5 Mart 2017’de uygulanan ilk YÖKDİL sınavında çıkmış

-.Kelime soruları

- Dilbilgisi soruları

- Cloze Test soruları

- Cümle Tamamlama soruları

- Çeviri soruları

- Okuduğunu Anlama soruları

- Paragraf Tamamlama soruları

- Anlam Bütünlüğünü Bozan Cümleyi Bulma sorularına yönelik pratik yaklaşımları sıkılmadan ve sohbet tadında öğrenecek, YÖKDİL sınavına daha özgüvenle hazırlanmış olacaksınız.

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU YİNE EĞİTİMDEYİZ DE

SERHAT HOCA & ONUR HOCA

EĞİTİMDEYİZ CANLI DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. 
 
8- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.