230.00

(KONTENJANLAR SINIRLIDIR. GEÇ KALMADAN ALINIZ)

 

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

 

 PROGRAM:
Rıza Akın KAYAR  -  Türkiye Coğrafyasındaki bütün konuların, doldurulmuş harita - görsel ve dilsiz haritalara uyarlanarak harita bilgisinin pekiştirilmesi sağlanacak.  Devamında 5 adet Orta ve Üst Sorulardan oluşan Coğrafya Deneme çözümü yapılacaktır.

21 OCAK - 25 OCAK TARİHLERİ ARASI  (5 GÜN)

Derslerimiz saat 19:00 ile 22:30 arası yapılacak olup detaylı program dersten 1 gün önce Whatsapp duyuru grubunda paylaşılacaktır.

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  200 KİŞİ SINIRI DOLMASI İLE FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ YAPILACAKTIR. 

 

Rıza Akın KAYAR 0537 225 13 24

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

Tüm canlı derslerimiz kaydediliyor. 2024 KPSS tarihine kadar sınırsız sayıda izleme imkanı sunuyoruz.

!! Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. (Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik yapılır ve mail adresinize "ödeme alındı" maili otomatik gönderilir. Satın alma onayı sonrası ayrıca SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

 Kampla ilgili herhangi bir kaynak gönderimi olmayacaktır. Ancak derste kullanılacak envanter, slayt ya da görseller derslerin öncesinde whatsapp gruplarında PDF olarak sizinle paylaşılacaktır.

Ders başlangıç tarihinden 1 gün önce teknik ekibimiz sizi Whatsapp grubuna ekleyecek, canlı derse giriş hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

 

Rıza Akın KAYAR - Haritaların Dili