693.00 585.00

( KONTENJANLAR SINIRLIDIR )

Eğitim Bilimleri CANLI DERS PAKETİ (250 saat)

693 TL DEĞİL SADECE 585 TL

Kredi Kartına 9 AY TAKSİT

65 TL x 9 AY = 585TL

 

DERSLERİN BAŞLAMA TARİHİ =>  25 EKİM 2016 

 

AYRICA:

  • ÜCRETSİZ SÖZLÜ SINAV/MÜLAKAT TEKNİKLERİ EĞİTİMİ (Atama Öncesi)
  • Soru Bankası Hediye (Eğitim Bilimleri soru bankası tek kitaptır ve Eğitimdeyiz Yayınlarına aittir.)
  • Yıl sonu yapılan Eğitim Bilimleri tekrar Seminerleri Ücretsiz
  • Ekstra olarak 2016 seminer videoları ve Konu Video Dersleri HEDİYE ( Hemen İzlemeye başla )
  • Tüm videoları sınırsız izleme

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  

2017 KPSS GkGy ve Eğitim Bilimleri dersleri Ekim Ayı içinde, ÖABT dersleri Kasım ayı içinde başlayacaktır. ÖSYM' nin ya da MEB' nın atamalarla-sınavlarla ilgili yapacağı değişikliklere göre bu zamanlar değişebilir. Başlama tarihleri mevcut duruma göre belirlenmiştir. GkGy, Eğitim Bilimleri, ÖABT dersleri; haftanın herhangi akşamı 17:00 - 23:00 saatleri arasında planlanacaktır. 

GKGY ve Eğitim bilimlerinden yıl sonu ücretsiz yapılan seminer tekrar dersleri, normal ders saatinde ya da bu saatlerin dışında herhangi bir gündüz saatinde de yapılabilir. Bu seminerler sınav dönemine yakın tarihlerde planlanlanmaktadır. ÖABT Alanında tekrar seminerleri yapılmamaktadır. Yapılma durumu olsada ekstradır.

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik yapılır ve mail adresinize "ödeme alındı" maili otomatik gönderilir. Dersler başlamadan 1 hafta önce programınız belli olur ve SMS ile sizlere bilgilendirme yapılır.

Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür. 

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU YİNE EĞİTİMDEYİZ DE

 

Gelişim Psikolojisi ( 2017 Canlı )  =>  Murat KAYNAKÇI   => Tıklayın

Öğrenme Psikolojisi ( 2017 Canlı ) => Ender HOCA (Ender ARSLAN)  => Tıklayın

Yöntem ve Teknikler  ( 2017 Canlı ) => Ömer EKİCİ  => Tıklayın

Ölçme ve Değerlendirme   ( 2017 Canlı )  => Turgay ÖZCÜ  => Tıklayın

Rehberlik ( 2017 Canlı ) => Turgay ÖZCÜ   => Tıklayın

Program Geliştirme ( 2017 Canlı ) => Yar Ali METE   => Tıklayın

 

Ekstradan Hediye Edilecek Olan 2016 Videolarındaki eğitmenlerimiz

( 2016 Videolarını sizlere hediye ederek, birçok farklı eğitimciden ders dinlemenize olanak tanıyoruz. Bazı dersleri farklı bakış açılarından dinleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.)

Gelişim Psikolojisi ( 2016 Video )  =>  Ender HOCA - Ömer Ekici ( 2 Farklı Anlatım )  

Öğrenme Psikolojisi ( 2016 Video ) => Ender HOCA (Ender ARSLAN) 

Yöntem ve Teknikler ( 2016 Video ) => Ömer EKİCİ  

Ölçme ve Değerlendirme( 2016 Video ) => Ender HOCA-Turgay ÖZCÜ ( 2 Farklı Anlatım ) 

Rehberlik ( 2016 Video )  => Ahmet Haşim Arslan 

Program Geliştirme ( 2016 Video )  => Turgay Özcü  

EĞİTİMDEYİZ CANLI DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. 
 
8- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan  (Android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.