1000.00 540.00
ABDURRAHİM TUTUŞ İLE TEMEL SEVİYE ALMANCA
 
ÖZELLİKLE YDS SINAVINDAN İYİ BİR PUAN ALMAK VE AKADEMİK OKUMALAR YAPMAK İSTEYENLER İÇİN SAĞLAM BİR TEMEL!
 
TEMEL SEVİYE ALMANCA CANLI DERS PAKETİ “EN AZ” 100 SAAT
TOPLAM 1000 TL DEĞİL 540 TL
(22.06.2019 TARİHİNE KADAR ERKEN KAYIT FİYATIDIR, KONTENJANLA SINIRLIDIR.)
 
(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )
 
DERSLERİN BAŞLAMA TARİHİ: 02.07.2019
 
PAKET İÇERİĞİ:
• EN AZ 100 DERS SAATİ CANLI DERS
• YÜZLERCE SAYFA ÖZGÜN DOKÜMANLAR (ALIŞTIRMALAR, TESTLER)
• OKUMA METİNLERİ (TEMEL VE ORTA SEVİYE)
• TÜM DERSLERİN VİDEOLARINI SINIRSIZ İZLEME
• KURULACAK WHATSAPP GRUBUYLA DAHA YAKINDAN İLETİŞİM
 
DERS İÇERİĞİ:
• GRAMMATIK KONU ANLATIMI
• METİN OKUMALARI
• ÇEVİRİLER
• ALIŞTIRMALAR
• KELİME ÇALIŞMALARI
 
ÖNEMLİ:
• Aldığınız Paketin canlı dersleri 6 EYLÜL 2019 TARİHİNDE bitecektir. Ancak sizler bu derslerin videolarını 31 ARALIK 2019 TARİHİNE kadar SINIRSIZ izleyebilirsiniz. 
 
 
PROGRAM:
• DERSLER HER SALI, ÇARŞAMBA ve PERŞEMBE GÜNÜ 19:00-22:10 ARASI YAPILACAKTIR. (Haftada Toplam 12 Ders Saati)
• PAKETİN BAŞLANGICI: SATIN ALIR ALMAZ
• PAKETİN SONLANDIRILMASI: 31.12.2019
• CANLI DERS BAŞLANGIÇ: 02.07.2019
• CANLI DERS BİTİŞ: 06.09.2019
Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: 
Derslerin günü ve saatleri zorunlu hallerde değişebilecektir. 
Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır ve mail adresinize “ödeme alındı” maili otomatik olarak gönderilir. Dersler başlamadan en geç 1 Hafta önce net programınız belli olur ve SMS ile sizlere bilgilendirme yapılır.

Paket iadesi, mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür.

ABDURRAHİM TUTUŞ

EĞİTİMDEYİZ CANLI DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. 
 
8- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (Android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.