1200.00 999.00

ABDURRAHİM TUTUŞ İLE YDS ALMANCA CANLI DERS

( VİP SINIF KONTENJANLAR SINIRLIDIR )

200 Saat Canlı Ders 

1200 TL DEĞİL SADECE 999 TL

Kredi Kartına 9 AY TAKSİT

111 TL x 9 AY = 999 TL

 

DERSLERİN BAŞLAMA TARİHİ =>  24 EYLÜL 2018 

AYRICA:

=> 2018 YILINDAKİ CANLI DERS SAATLERİNDEN UYARLANMIŞ 200 SAATİ AŞAN VİDEO DERS HEDİYE !! (PAKETİ SATIN ALIR ALMAZ İZLEMEYE BAŞLAYABİLECEKSİNİZ.)
=> ABDURRAHİM TUTUŞ’UN HAZIRLADIĞI 2.000 SAYFAYI BULAN DOKÜMAN HEDİYE !!
=> OKUMA METİNLERİ
=> GRAMMATIK KAMPI
=> TÜM DERSLERİN VİDEOLARINI SINIRSIZ İZLEME
=> KURULACAK WHATSAPP GRUBUYLA DAHA SIK İLETİŞİM İMKANI

DİKKAT ! AYRINTILI BİLGİ İÇİN ALT KISIMDAKİ "AÇIKLAMA" KISMINI OKUYUNUZ

 

Canlı Ders İzleme Mobil Uygulama: İOS Apple & Android

Video Kayıt İzleme Mobil Uygulama: Android

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: 
Derslerin günü ve saatleri zorunlu hallerde değişebilecektir. 
Bu paket ile birlikte 2018 yılında yapılmış olan derslerin videoları hediye edilmektedir. Bu kapsamda 2019 dersleri başlayana kadar kapsamlı bir ön hazırlık yapma imkânınız olmaktadır. Canlı ders paketi alınması ile birlikte hediye videolarınız öğrenci panelindeki videolar sekmesinde görünecekti. 

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır ve mail adresinize “ödeme alındı” maili otomatik olarak gönderilir. Dersler başlamadan en geç 1 Hafta önce net programınız belli olur ve SMS ile sizlere bilgilendirme yapılır.

Paket iadesi, mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür.

 

DERS İÇERİĞİ:
•    GRAMMATIK KONU ANLATIMI (TEMEL SEVİYEDEN BAŞLANARAK C1 SEVİYESİNE KADAR EN İNCE AYRINTILARINA KADAR)
•    TÜM ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMÜ
•    SORU ÇÖZÜM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ
•    METİN OKUMALARI
•    KELİME ÇALIŞMALARI

ÖNEMLİ:
Aldığınız Paketi 2019 YDS Sonbahar Dönemine Kadar İzleyebilirsiniz. Canlı Derslerin Tümü 2019 YDS İlkbahar Dönemine Kadar Bitecektir. Ancak Sınavda İstediği Başarıyı Elde Edemeyenler 2019 YDS Sonbahar Dönemine Kadar Derslerin Tümünü veya İstediği Dersleri Tekrar İzleyebilecek.

PROGRAM:
•    DERSLER HER CUMA VE PAZARTESİ 19:00-22:10 ARASI YAPILACAKTIR. (Haftada Toplam 8 Ders Saati)
•    PAKETİN BAŞLANGICI: SATIN ALIR ALMAZ
•    PAKETİN SONLANDIRILMASI: 2019 YDS SONBAHAR SINAV GÜNÜ (ÖSYM’nin açıklayacağı tarih esas alınacaktır.)
•    CANLI DERS BAŞLANGIÇ: 24.09.2018
•    CANLI DERS BİTİŞ: 22.03.2019

 

 

 

ABDURRAHİM TUTUŞ

EĞİTİMDEYİZ CANLI DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. 
 
8- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (Android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.