350.00 125.00

ENDER HOCA KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE

1000 SORU ile EĞİTİM BİLİMLERİ CANLI SORU ÇÖZÜM PAKETİ

SORU BANKASI KADAR SORUYU BİRLİKTE ÇÖZÜYORUZ :) 

(KONTENJANLAR SINIRLIDIR )

Direkt Whatsapp İletişim Hattı: 0 (539) 314 99 27

 

(40-60 CANLI DERS ARASI ) 

TOPLAM 350 TL DEĞİL SADECE 125 TL

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

(Bazı mobil cihazlar hata verebildiği için, Ödeme işlemini cep telefonu yerine bilgisayardan yapmanızı öneririz.)

1000 Soru Çözüm Kamp Programı

Gelişim 1000 Soru Grubu

(Ömer Ekici)

1-2 Haziran 

 

15:00-19:00

 

Ölçme 1000 Soru Grubu

(Tufan Genç)

4-5 Haziran

 

15:00-19:00

 

ÖYT 1000 Soru Grubu

(Ömer Ekici)

8-9 Haziran

 

15:00-19:00

 

Öğrenme 1000 Soru Grubu

(Ömer Ekici)

10-11 Haziran

 

15:00-19:00

 

Program 1000 Soru Grubu

(Murat Yiğitsoy)

12-13 Haziran

 

15:00-19:00

 

Rehberlik 1000 Soru Grubu

(Salih Yıldırım)

14-15 Haziran

 

15:00-19:00

 

 

ÜSTELİK ! 2021 KPSS İÇİN EĞİTİMDEYİZ'de YAPILACAK OLAN 200 TL DEĞERİNDEKİ EĞİTİM BİLİMLERİ KAPSAMLI KONU ANLATIMI KAMP VİDEOLARI HEDİYE.

 

Canlı Ders İzleme Mobil Uygulama: İOS Apple & Android

 
Sepete Ekle

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  

2021 KPSS GkGy ve Eğitim Bilimleri SORU ÇÖZÜM dersleri  Haziran,Temmuz aylarında yapılacaktır.  Program 15 gün öncesinden sms ile bildirilecektir. 

ÜSTELİK ! 2021 KPSS İÇİN EĞİTİMDEYİZ'de YAPILACAK OLAN 200 TL DEĞERİNDEKİ KAPSAMLI KONU ANLATIMI KAMP VİDEOLARI HEDİYE.

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik yapılır ve mail adresinize "ödeme alındı" maili otomatik gönderilir. Dersler başlamadan en geç 1 hafta önce programınız belli olur ve SMS ile sizlere bilgilendirme yapılır.

 

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU YİNE EĞİTİMDEYİZ DE

EĞİTİM BİLİMLERİ SAYFAMIZ FACEBOOK  => Tıklayın

EĞİTİM BİLİMLERİ SAYFAMIZ İNSTAGRAM  => Tıklayın

SORU ÇÖZÜM DERSLERİ EĞİTİMDEYİZ' in TÜRKİYE ÇAPINDA MARKA KADROSU İLE YAPILACAKTIR. HER DERS İÇİN BİRÇOK EĞTİMCİ SEÇENEĞİ BULUNMAKTADIR. TAM KADRO VE AYRINTILI PROGRAM EN GEÇ  MAYIS AYI İÇİNDE NETLEŞTİRİLECEKTİR.

EĞİTİMDEYİZ CANLI DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz canlı derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 
 
2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırır. 
 
3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. 
 
4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 
 
5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
6- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
7- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. 
 
8- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
9- Eğitimdeyiz canlı derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
10- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (Android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
11- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.