750.00 489.00

GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR ÖSYM çıkmış soruları, Froebel Eğitim Hizmetleri Danışmanlık san. ve Tic. A.Ş. tarafından, www.egitimdeyiz.com üzerinde kullanılmak üzere, ÖSYM'den resmi olarak telifi alınmıştır. Bu nedenle, etkinlikte çözülecek sorular ÖSYM tarafından bizlere gönderilen %100 orijinal sorular olacaktır.

 

Sepete Ekle Hemel AL!

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik yapılır ve mail adresinize "ödeme alındı" maili otomatik gönderilir. Satın alma onayı sonrası ayrıca SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
Herhangi bir envanterin posta ya da elektronik ortamda gönderimi yapılmayacaktır.


Ders programı, Haziran ayında planlanacak. Öncesinde sizlere duyurulacaktır. 
Derslerin tamamı sınava kadar video olarak erişime açık olacaktır.
Ders başlangıç tarihinden 1 gün önce teknik ekibimiz sizi Whatsapp grubuna ekleyecek, canlı derse giriş hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

 Özgür ÖZKINIK – Vatandaşlık
​  Rıza Akın KAYAR – Coğrafya
​  Murat YÜKSEL – Tarih
​  Ali ÖZBEK – Türkçe
​  Ahmet ÖLMEZ – Matematik

 

Özgür ÖZKINIK – Vatandaşlık
Rıza Akın KAYAR – Coğrafya
Murat YÜKSEL – Tarih
Ali ÖZBEK – Türkçe
Ahmet ÖLMEZ – Matematik

Paneldeki tüm içerikler, tek kullanıcıya özeldir.


2024 Dönemi'nde kullanılacak olan "Öğrenci Takip Sistemi" ile IP kontrolü yapılmakta ve kullanılan cihazın kaydı tutulmaktadır. Bu sistem, IP kontrolü yapar ve kullanılan cihazların kayıtlarını tutar. Ayrıca, öğrenci paneline yapılan tüm girişleri kayıt altına alır. Aynı anda farklı cihazlardan ve IP adreslerinden giriş yapılması, içeriklerin kullanılması durumunda üyeliğiniz otomatik olarak bloke edilir ve detaylı teknik inceleme yapılır. Tek bir üyelik üzerinden birden fazla kişinin kullanımı tespit edilirse, paket iadesiz iptal edilir ve yasal işlem başlatılır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi tavsiye ederiz.

Size ait aynı lokasyonda bulunan farklı cihazlardan giriş yapabilirsiniz. Panelimiz, en son giriş yapılan cihazınızı dikkate alır ve diğer cihazdan çıkış yapar. Eğer daha önce kullandığınız bir cihazdan tekrar giriş yapmak isterseniz, öğrenci panelinden çıkış yapmanız gerekecektir. Aynı anda birden fazla cihazdan içeriklere ulaşamazsınız.