Şifremi Unuttum

Sıkça Sorulan Sorular

EĞİTİMDEYİZ UZAKTAN EĞİTİMİN DERSHANELERE GÖRE AVANTAJLARI; 1- Tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 2- Canlı derslerden sonra kayıtlarını tekrar tekrar izleme imkanı. Yani tam öğrenme modeline %100 uygun bir sistem. Ders kaçırsanız bile yada anlamadığınız yer olsa bile sınava kadar defalarca telafi etme imkanınız vardır. Bu imkan dershanelerde olmayan bir durumdur. 3- Dershanelerin en önemli dezavantajlarından birisi ise, ekstra yol gibi zaman kayıpları, ekstra masraflar vs vs. Eğitimdeyiz, dershanenin en verimli halini kendi evinize getirmektedir. Bu nedenle eksra zaman kaybı yada ekstra masraflar çıkmaz. Bu kpss sürecinde çok önemlidir. Çünkü zaman sizler için çok önemli. Dershanelerde 6 saat ders almak için yol gibi unsurlar ile 12 saatiniz gitmektedir. Yani eğitimdeyiz canlı dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 4- Eğitimdeyiz canlı derslerin, dershaneler ve diğer uzaktan eğitimlerden en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle her yerden daha ayrıntılı eğitim sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 5- Kamp seminerlerimizi Türkiye çapında marka hocalar ile ücretsiz yapmamız. ( Bu direk 200-300 tl tasarruf sağlatıyor. ) 6- Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 7- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatının dershanelerden çok daha uygun olması. GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.
İlk olarak mobil cihazınıza "Adobe Connect" programını indirmemiz gerekiyor. Android Cihazlar için Google Play'de, IOS Cihazlar için de APP Store'da arama yaparak uygulamayı bulabilirsiniz. Programı indirdikten sonra URL bölümüne, canlı ders üyelerimize paylaşılacak olan ders linkini, Kullanıcı adı ve şifre bölümüne de kişisel bilgilerinizi paylaştıktan sonra sınıfa kolayca ulaşıp, Canlı derslerimizi dinleyebiliyorsunuz.
Eğitimdeyiz canlı derslerin video derslerden bir çok avantajlı yönü vadır. 1- Eğtiimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Dershanelerden daha disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Video derslerde ve genel KPSS sürecinde genelde yaşanan en büyük problem öğrencilerin planlı ilerleyememesidir. Canlı derslerimiz öğrencilerin planlı ilerlemesine imkan tanıyor ve onları ders çalışmaya tetikliyor. 2- Canlı derslerdeki öğrenci gruplarımız genel anlamda Türkiye çapında en donanımlı öğrenci gruplarından oluşuyor. Bu doğrultuda standart yıl boyu aynı kişilerle ders dinlemek ortam açısından motive edici oluyor. Öğrencilerin kendi aralarındaki diyalog ve etkileşim kaliteyi artırıyor. 3- Canlı dersler esnasında hocalarımız, ders esnasında belirli periyotlarda öğrencilerin anlamadıkları yerlere dönük sorular alıyor. Bu canlı dersin en önemli avantajlarından bir diğeridir. Tamamen bir dershane imkanını sizlerin evine kadar getirebiliyor. 4- Canlı derslerde kayıtların dışında yapılan sohbet etkileşim tam bir aile anlayışı oluşturuyor ve sizler bu sayede hiç pes etmeden sonuna kadar mücadele edebiliyorsunuz. 5- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Bu dersleri canlı takip ediyorsunuz ve katılabiliyorsunuz. bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etknliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Canlı derslerin video derslere göre verimliliği % 60 daha fazla olduğu görülmektedir. Canlı uzaktan eğitimlerin sunduğu genel avantajlarda, dershanelere göre en az % 40 daha verimli olduğunu göstermektedir.
Android yazılım için : google play' den "egitimdeyiz mobil" şeklinde arama yaptığınızda uygulama karşınıza çıkacaktır. Uygulamayı indirerek derslerimizi takip edebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.egitimdeyizmobil ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ İOS Yazılım için ( Apple ) : app store' den "egitimdeyiz mobil" şeklinde arama yaptığınızda uygulama karşınıza çıkacaktır. Uygulamayı indirerek derslerimizi takip edebilirsiniz. LİNK: https://itunes.apple.com/tr/app/egitimdeyiz-mobil/id966016678?mt=8
www.egitimdeyiz.com'a Üye Girişinizi yapınız.Ders İzleme / Video Dersler / Sınav Paneli / Sınav Kayıt / girmek istediğiniz sınava "KAYIT YAP" sekmesine tıklayarak kayıt olabilirsiniz. (sınav gününde yapılacak olan işlemdir.öncesinde bu işlemi yapamazsınız) Sınav bitiş zamanına kadar "Sınav Girişleri" sekmesinden sınava katılmanız gerekmektedir. Sınav bitiş saatinde sınav paneli kapanmaktadır. Sonuçlarını ise sınav bitiş tarihinden 2 gün sonra "Geçmiş Sınavlar" sekmesinden görebileceksiniz... Sınav başlatıldıktan sonra sınav yapılmadan çıkılmaması gerekmektedir. 2. kez giriş yapılamaz. Sınav süresi dolduğunda siz sınavı bitir demeseniz bile sistem kendisi otomatik kapatır. Seçenekleri işaretlediğinizde otomatik kayıt söz konusudur.
1- Sitemiz anasayfasından üye girişi yapınız. 2- Öğrenci panelinizde sol kısımda bulunan sekmelerde, " Ders İzleme" yazan kısıma tıklayınız 3- Açılan sayfada "Video dersler" kısmına tıklayınız. Video paneli açılacaktır. 4- Sol tarafta bulunan sekmelerden satın aldığınız dersin klasörüne tıklayınız. 5- Açılan sayfadan kendinize ait branşın videolarına ve dökümanlarına erişebilirsiniz.
Öncelikle www.egitimdeyiz.com a Ücretsiz Kullanıcı Kaydınızı Oluşturmanız Gerekmektedir. (Aktif olan e-mail adresiniz ile kendi belirlediğiniz şifre ile) e-mailinize Gelen Aktivasyon Linkine Tıkladığınızda Üyeliğiniz Onaylanacaktır. "Üye Girişi"nden Girişinizi de Yaptıktan Sonra Panelinizde ki "Ödeme ve Aktivasyon" Linkinden Sizlere Belirlediğimiz Tek Kullanımlık Kupon Kodunu (eksiksiz,boşluk bırakmadan) Girip "Kuponu Kullan" Butonuna Tıklamanız Yeterlidir.(Birden fazla kupon kodunuz varsa bu işlemi tekrar etmeniz gerekmektedir.) "Ders İzleme" / "Video Ders"ten ise Videolarınıza Rahatlıkla Ulaşabileceksiniz. Artık videolarınızı izlemek istediğinizde "Üye Girişi" yaparak (kendi belirlediğiniz e-mail adresiniz ve şifre ile) günün istediğiniz saatinde video dersinize ulaşabilirsiniz.
Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim Sistemi, canlı eğitime dayalı bir sistemdir. Canlı derslerin günü ve saati kendi öğrenci panelinizdeki ders programında yer almaktadır. Ders saati geldiğinde sisteme giriş yaparak derse katılabiliyorsunuz. Sadece satın aldığınız paketin derslerine giriş yapabiliyorsunuz. İsterseniz canlı derslerin VİDEO KAYITLARINI DA satın alıp izleyebilirsiniz.
Canlı derslerin, aynı zamanda sistem tarafından kayıtı alınmaktadır. Bu kayıtlar 4-5 gün içinde sisteme yüklenmektedir. Üyelerimiz satın aldığı paketin canlı ders kayıtlarını istedikleri saatte izleyebilmektedirler. Bu kayıtlar ile sınav öncesi tekrar yapabilmektedirler.
2015 canlı ders paketleri ile video derslerdeki kampanyalı paketlerde izleme SINIRI YOKTUR. İzleme sınırı olursa bu eğitim paketlerinde belirtilmektedir.
Bir şifre tek kullanıcıya aittir. Tüm kullanıcıların sisteme giriş verileri tutulmaktadır. Eğer şifre başka kullanıcılar tarafından kullanılırsa sistem bunu farketmektedir. Bu durumda sistemdeki üyeliğiniz bloke olabilir. Bu nedenle kendi üyeliğinizin bloke olmaması için şifrenizi başka kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
Sistemimizden paket satın alan üyelerimize belirli sayıda deneme sınavı yapabiliyoruz. Bu deneme sınavlarını tüm üyeler içersinde değerlendiriyoruz. Bu da grup içersindeki gelişiminizi görmenizi sağlıyor.
Eğitimdeyiz, kurulduğu günden bugüne kadar alanında uzman olan eğitimcilerle çalışmaktadır. Tüm eğitimcilerimiz Türkiye çapında alanında marka olmuş isimlerdir. Tanıtım videolarını izleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.
Eğitimdeyiz olarak en hassas olduğumuz noktalardan birisi disiplindir. Derslerimizde ekstrem bir durum olmadıkça aksama olmaz. Video yüklemeleride zamanında yapılır. Canlı derslerimiz sınavdan 1 ay önce biter ( Hızlandırma hariç) . Son 1 ay ise Etütler ve Seminerler yapılır.
Sistem içersinde yaşayacağınız sorunları bizlere direk iletebilirsiniz. Gerek kendi panelinizden gerek telefon ile ulaşabilmektesiniz. Eğitimdeyiz mesai saatleri , Pazar günü hariç saat 09:30 - 18:00 arasıdır.
Derslerimiz online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle internet bağlantınızın olması gerekiyor. Derslerde sorun yaşamamanız için internet hızınızın ideal olması önemli bir noktadır. Sesi daha kaliteli almanız için kulaklık önermekteyiz. Bilgisayarınıza Flash Player 'ın en son sürümünü yükleyiniz.
Sistemi incelemek ve Ücretsiz Video Derslerimizi İzlemeniz İçin Öncelikle Ücretsiz Üyeliğinizi Gerçekleştirmelisiniz. Kullanıcı Kayıt = Adınız - Soyadınız - e-posta adresiniz ve eğitimdeyiz.com için Bir Şifre Belirleyip Ücretsiz Üyeliğinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Daha Sonrasında e-posta adresinize Aktivasyon Linki Gelecektir ve Gelen Linki Kullanarak , Üyeliğinizi Aktifleştirebilirsiniz.
Sistemimiz otomatik olarak sadece kredi kartına dönük işlemektedir. Kredi kartına 12ay taksit imkanı vardır. Kredi kartı ödemesi yaptığınızda, ödeme yaptığınız pakete otomatik yetkilendirmeniz olur. Fakat özellikle kredi kartı kullanmayanlar hesap numarasından ödeme yapabilirler. Bu işlem için kurumu aramanız gerekmektedir. 05321542488
Öncelikle Canlı Ders programımız mevcut olan saatlerdedir, talebe göre Gündüz Programı oluşturulabilir.