Şifremi Unuttum

Sıkça Sorulan Sorular

Android yazılım için : google play' den "egitimdeyiz mobil" şeklinde arama yaptığınızda uygulama karşınıza çıkacaktır. Uygulamayı indirerek derslerimizi takip edebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.egitimdeyizmobil ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ İOS Yazılım için ( Apple ) : app store' den "egitimdeyiz mobil" şeklinde arama yaptığınızda uygulama karşınıza çıkacaktır. Uygulamayı indirerek derslerimizi takip edebilirsiniz. LİNK: https://itunes.apple.com/tr/app/egitimdeyiz-mobil/id966016678?mt=8
www.egitimdeyiz.com'a Üye Girişinizi yapınız.Ders İzleme / Video Dersler / Sınav Paneli / Sınav Kayıt / girmek istediğiniz sınava "KAYIT YAP" sekmesine tıklayarak kayıt olabilirsiniz. (sınav gününde yapılacak olan işlemdir.öncesinde bu işlemi yapamazsınız) Sınav bitiş zamanına kadar "Sınav Girişleri" sekmesinden sınava katılmanız gerekmektedir. Sınav bitiş saatinde sınav paneli kapanmaktadır. Sonuçlarını ise sınav bitiş tarihinden 2 gün sonra "Geçmiş Sınavlar" sekmesinden görebileceksiniz... Sınav başlatıldıktan sonra sınav yapılmadan çıkılmaması gerekmektedir. 2. kez giriş yapılamaz. Sınav süresi dolduğunda siz sınavı bitir demeseniz bile sistem kendisi otomatik kapatır. Seçenekleri işaretlediğinizde otomatik kayıt söz konusudur.
1- Sitemiz anasayfasından üye girişi yapınız. 2- Öğrenci panelinizde sol kısımda bulunan sekmelerde, " Ders İzleme" yazan kısıma tıklayınız 3- Açılan sayfada "Video dersler" kısmına tıklayınız. Video paneli açılacaktır. 4- Sol tarafta bulunan sekmelerden satın aldığınız dersin klasörüne tıklayınız. 5- Açılan sayfadan kendinize ait branşın videolarına ve dökümanlarına erişebilirsiniz.
Öncelikle www.egitimdeyiz.com a Ücretsiz Kullanıcı Kaydınızı Oluşturmanız Gerekmektedir. (Aktif olan e-mail adresiniz ile kendi belirlediğiniz şifre ile) e-mailinize Gelen Aktivasyon Linkine Tıkladığınızda Üyeliğiniz Onaylanacaktır. "Üye Girişi"nden Girişinizi de Yaptıktan Sonra Panelinizde ki "Ödeme ve Aktivasyon" Linkinden Sizlere Belirlediğimiz Tek Kullanımlık Kupon Kodunu (eksiksiz,boşluk bırakmadan) Girip "Kuponu Kullan" Butonuna Tıklamanız Yeterlidir.(Birden fazla kupon kodunuz varsa bu işlemi tekrar etmeniz gerekmektedir.) "Ders İzleme" / "Video Ders"ten ise Videolarınıza Rahatlıkla Ulaşabileceksiniz. Artık videolarınızı izlemek istediğinizde "Üye Girişi" yaparak (kendi belirlediğiniz e-mail adresiniz ve şifre ile) günün istediğiniz saatinde video dersinize ulaşabilirsiniz.
Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim Sistemi, canlı eğitime dayalı bir sistemdir. Canlı derslerin günü ve saati kendi öğrenci panelinizdeki ders programında yer almaktadır. Ders saati geldiğinde sisteme giriş yaparak derse katılabiliyorsunuz. Sadece satın aldığınız paketin derslerine giriş yapabiliyorsunuz. İsterseniz canlı derslerin VİDEO KAYITLARINI DA satın alıp izleyebilirsiniz.
Canlı derslerin, aynı zamanda sistem tarafından kayıtı alınmaktadır. Bu kayıtlar 4-5 gün içinde sisteme yüklenmektedir. Üyelerimiz satın aldığı paketin canlı ders kayıtlarını istedikleri saatte izleyebilmektedirler. Bu kayıtlar ile sınav öncesi tekrar yapabilmektedirler.
2015 canlı ders paketleri ile video derslerdeki kampanyalı paketlerde izleme SINIRI YOKTUR. İzleme sınırı olursa bu eğitim paketlerinde belirtilmektedir.
Bir şifre tek kullanıcıya aittir. Tüm kullanıcıların sisteme giriş verileri tutulmaktadır. Eğer şifre başka kullanıcılar tarafından kullanılırsa sistem bunu farketmektedir. Bu durumda sistemdeki üyeliğiniz bloke olabilir. Bu nedenle kendi üyeliğinizin bloke olmaması için şifrenizi başka kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
Sistemimizden paket satın alan üyelerimize belirli sayıda deneme sınavı yapabiliyoruz. Bu deneme sınavlarını tüm üyeler içersinde değerlendiriyoruz. Bu da grup içersindeki gelişiminizi görmenizi sağlıyor.
Eğitimdeyiz, kurulduğu günden bugüne kadar alanında uzman olan eğitimcilerle çalışmaktadır. Tüm eğitimcilerimiz Türkiye çapında alanında marka olmuş isimlerdir. Tanıtım videolarını izleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.
Eğitimdeyiz olarak en hassas olduğumuz noktalardan birisi disiplindir. Derslerimizde ekstrem bir durum olmadıkça aksama olmaz. Video yüklemeleride zamanında yapılır. Canlı derslerimiz sınavdan 1 ay önce biter ( Hızlandırma hariç) . Son 1 ay ise Etütler ve Seminerler yapılır.
Sistem içersinde yaşayacağınız sorunları bizlere direk iletebilirsiniz. Gerek kendi panelinizden gerek telefon ile ulaşabilmektesiniz. Eğitimdeyiz mesai saatleri , Pazar günü hariç saat 09:30 - 18:00 arasıdır.
Derslerimiz online ortamda gerçekleşmektedir. Bu nedenle internet bağlantınızın olması gerekiyor. Derslerde sorun yaşamamanız için internet hızınızın ideal olması önemli bir noktadır. Sesi daha kaliteli almanız için kulaklık önermekteyiz. Bilgisayarınıza Flash Player 'ın en son sürümünü yükleyiniz.
Sistemi incelemek ve Ücretsiz Video Derslerimizi İzlemeniz İçin Öncelikle Ücretsiz Üyeliğinizi Gerçekleştirmelisiniz. Kullanıcı Kayıt = Adınız - Soyadınız - e-posta adresiniz ve eğitimdeyiz.com için Bir Şifre Belirleyip Ücretsiz Üyeliğinizi Gerçekleştirebilirsiniz. Daha Sonrasında e-posta adresinize Aktivasyon Linki Gelecektir ve Gelen Linki Kullanarak , Üyeliğinizi Aktifleştirebilirsiniz.
Sistemimiz otomatik olarak sadece kredi kartına dönük işlemektedir. Kredi kartına 12ay taksit imkanı vardır. Kredi kartı ödemesi yaptığınızda, ödeme yaptığınız pakete otomatik yetkilendirmeniz olur. Fakat özellikle kredi kartı kullanmayanlar hesap numarasından ödeme yapabilirler. Bu işlem için kurumu aramanız gerekmektedir. 05321542488
Öncelikle Canlı Ders programımız mevcut olan saatlerdedir, talebe göre Gündüz Programı oluşturulabilir.