350.00 45.00

ÖABT' DE GÖRÜLMEMİŞ İNDİRİM !!

ÖABT ÖNCESİ SON TEKRARINIZI YAPIN VE SINAVA EKSİKSİZ GİRİN DİYE !!

ÖABT KAPSAMLI VİDEO DERSLER TAMAMI SADECE 45 TL

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

 

ÖABT TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ (Video Ders 

350 TL DEĞİL SADECE 45 TL

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

ÖABT Video derslerimiz son 3 yıl içinde yapılan ÖABT canlı derslerin video kayıtlarından oluşmaktadır . Türkiye'nin en zengin ÖABT içeriği en Uygun Ücret ile sizlere sunulmaktadır.

ETKİLEŞİMLİ VİDEO PAKET İÇERİĞİ

Türk Dili (Hayri Uçar): 82 Ders

Edebiyat (Nilüfer Ömeroğlu): 65 Ders

Bu paket ile Ekstra Olarak Edebiyat öğretmenliği videolarınıda izleme hakkınız vardır.

EKSTRA EDEBİYAT İÇERİĞİ

Yeni Türk Edebiyatı (Serdar Aygün): 62 Ders

Halk  Edebiyatı (Hidayet Aydın): 33 Ders

Eski Türk Edebiyatı (Türker Tola): 59 Ders

Dil Bilgisi (Esra Karaman): 30 Ders

Alan Eğitimi (Adem Hakan): 9 Ders

 

EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR

         Ekran ya da Tahta önünde düz anlatım değil, Etkileşimli öğrenci ortamında yapılan derslerin video kayıtlarıdır. Bu durum dönüt-düzeltme ve motive edici bir eğitim içeriği sunmaktadır

  • Sektörde en tanınmış marka hocalar ile eksiksiz, en kapsamlı eğitim içeriği.
  • %100 ÖSYM ye uygunluk 
  • Tüm videoları sınırsız izleme imkanı
  • Paket kullanımı 2019 KPSS Sınavına kadardır
  • Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

EĞİTİMDEYİZ SİZE YETER !!

MOBİL İZLEME İMKANI (ANDROİD)

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

ÖABT Video derslerimiz son 3 yıl içinde yapılan ÖABT canlı derslerin video kayıtlarından oluşmaktadır . Türkiye'nin en zengin ÖABT içeriği en Uygun Ücret ile sizlere sunulmaktadır.

VİDEO İZLEME

Eğitim paketinizi aldıktan sonra aktivasyonunuz gerçekleşecektir. Bunun ardından sisteme kendi üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıpıp öğrenci paneline tıklayınız. Sol sekmede bulunan Video Dersler  sekmesine tıklayınız. Almış olduğunuz eğitim paketinin videolarının bu kısma aktarılmış olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda öğrenci panelinde bulunan teknik destek kısmından yardım alabilirsiniz. Teknik destek en geç 2 iş günü içersinde dönüş yapmaktadır.

 

Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür. 

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU EĞİTİMDEYİZ DE

 

Anlama - Anlatma teknikleri  => Hayri Uçar

Dil Bilgisi ve Dil Bilimi =>   Hayri Uçar

Edebiyat Kısımları  => Nilüfer Ömeroğlu

 

DİKKAT: Türkçe öğretmenlerine, Edebiyat alanında yapılan derslerin videoları da izleme hakkı veriyoruz. Bu şekilde ekstra olarak farklı eğitimcilerden ders dinleme imkanına sahip oluyorsunuz. Aşağıda Edebiyat öğretmenliği canlı ders kadrosu yer almaktadır. Bu derslerin videolarınıda izleyebileceksiniz.

 
 
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ,  EĞİTMENLERİ 
( Türkçe Öğretmenleri kendi canlı dersleri dışında edebiyat videolarını da izlemeyebilecekler )

Yeni Türk Edebiyatı  => Serdar Aygün

Eski Türk edebiyatı =>   Türker Tola

Eski-Yeni Türkçe ( Dil Bilimi ) => Esra Karaman

Halk Edebiyatı  => Hidayet Aydın ( Ekstra Tekrar Programı  Esra Karaman ) 

Alan Eğitimi  =>  Adem Hakan

EĞİTİMDEYİZ VİDEO DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz Video derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Video kayıtlarda bu akışa göre sıralanmıştır. Video ders alan üyelerimiz özel ders alıyormuş gibi programlı ilerleme kaydedebilir. Üstelik kendi öğrenme hızını belirleyerek.
 
2- Sektörde eğitim formatının genelde düz anlatım olduğu göülmektedir. Yani öğrencisiz ortamda yapılan kayıtlardan oluşmaktadır. Bu durum zaman içinde öğrencinin sıkılmasına ve takip etmemesine neden olmaktadır. Eğitimdeyiz in en önemli avantajı öğrenci etkileşimi ile yapılan eğitimlerin kayıtlarından oluşmasıdır. Bu sizleri sonuna kadar canlı tutacaktır ve dönüt düzeltme imkanı verecektir. Sorulan sorular sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır. KPSS hazırlık sürecinde en önemli unsurların başında bu gelmektedir. ( Canlı derslerdeki öğrenci katılımını kontrollü yapmaktayız, bilgi kirliliği yada dikkat dağıtıcı iletişime izin verilmemektedir)
 
3-  Bir çok ilde seminer kamp programlarına ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz (gkgy,eğitim). Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Eğitimdeyiz Video Derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
4- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
5- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz video dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
6- Eğitimdeyiz video derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
7- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android)internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
8- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.