350.00 45.00

ÖABT' DE GÖRÜLMEMİŞ İNDİRİM !!

ÖABT ÖNCESİ SON TEKRARINIZI YAPIN VE SINAVA EKSİKSİZ GİRİN DİYE !!

ÖABT KAPSAMLI VİDEO DERSLER TAMAMI SADECE 45 TL

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

 

ÖABT İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (Video Ders 

350 TL DEĞİL SADECE 45 TL

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

ÖABT Video derslerimiz son 3 yıl içinde yapılan ÖABT canlı derslerin video kayıtlarından oluşmaktadır . Türkiye'nin en zengin ÖABT içeriği en Uygun Ücret ile sizlere sunulmaktadır.

ETKİLEŞİMLİ VİDEO PAKET İÇERİĞİ

Dil Yeterliliği (Öğr. Gör. Evrim Işık) : 50 Ders

İngiliz Edebiyatı (Öğr. Gör. Evrim Işık): 27  Ders

Metodoloji (Öğr. Gör. Sevgi Hoca) : 42  Ders

Dil Bilimi (Öğr. Gör.Sevgi Hoca) : 29  Ders

 

EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR

  • Ekran ya da Tahta önünde düz anlatım değil, Etkileşimli öğrenci ortamında yapılan derslerin video kayıtlarıdır. Bu durum dönüt-düzeltme ve motive edici bir eğitim içeriği sunmaktadır
  • Sektörde en tanınmış marka hocalar ile eksiksiz, en kapsamlı eğitim içeriği.
  • %100 ÖSYM ye uygunluk 
  • Tüm videoları sınırsız izleme imkanı
  • Paket kullanımı 2019 KPSS Sınavına kadardır
  • Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

EĞİTİMDEYİZ SİZE YETER !!

MOBİL İZLEME İMKANI (ANDROİD)

Sepete Ekle

ÖNEMLİ AÇIKLAMA

ÖABT Video derslerimiz son 3 yıl içinde yapılan ÖABT canlı derslerin video kayıtlarından oluşmaktadır . Türkiye'nin en zengin ÖABT içeriği en Uygun Ücret ile sizlere sunulmaktadır.

VİDEO İZLEME

Eğitim paketinizi aldıktan sonra aktivasyonunuz gerçekleşecektir. Bunun ardından sisteme kendi üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıpıp öğrenci paneline tıklayınız. Sol sekmede bulunan Video Dersler  sekmesine tıklayınız. Almış olduğunuz eğitim paketinin videolarının bu kısma aktarılmış olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda öğrenci panelinde bulunan teknik destek kısmından yardım alabilirsiniz. Teknik destek en geç 2 iş günü içersinde dönüş yapmaktadır.

 

Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür. 

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU YİNE EĞİTİMDEYİZ DE

 

Dil Bilimi  => Sevgi Şahin   

Dil Yeterliliği => Evrim Işık

Alan Eğitimi => Sevgi Şahin

Edebiyat => Evrim Işık

 
EĞİTİMDEYİZ VİDEO DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz Video derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Video kayıtlarda bu akışa göre sıralanmıştır. Video ders alan üyelerimiz özel ders alıyormuş gibi programlı ilerleme kaydedebilir. Üstelik kendi öğrenme hızını belirleyerek.
 
2- Sektörde eğitim formatının genelde düz anlatım olduğu göülmektedir. Yani öğrencisiz ortamda yapılan kayıtlardan oluşmaktadır. Bu durum zaman içinde öğrencinin sıkılmasına ve takip etmemesine neden olmaktadır. Eğitimdeyiz in en önemli avantajı öğrenci etkileşimi ile yapılan eğitimlerin kayıtlarından oluşmasıdır. Bu sizleri sonuna kadar canlı tutacaktır ve dönüt düzeltme imkanı verecektir. Sorulan sorular sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır. KPSS hazırlık sürecinde en önemli unsurların başında bu gelmektedir. ( Canlı derslerdeki öğrenci katılımını kontrollü yapmaktayız, bilgi kirliliği yada dikkat dağıtıcı iletişime izin verilmemektedir)
 
3-  Bir çok ilde seminer kamp programlarına ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz (gkgy,eğitim). Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Eğitimdeyiz Video Derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
4- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
5- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz video dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
6- Eğitimdeyiz video derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
7- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android)internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
8- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.