550.00 210.00

2020 GKGY ETKİLEŞİMLİ VİDEO DERS PAKETİ(350-400 saat ders) 

 

%40 YIL SONU İNDİRİMİ

 550 TL DEĞİL SADECE 210 TL

(Vade farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İmkanı )

 

 

Bu Paketin kullanımı 2020 KPSS tarihine kadardır.

____________________________________

EĞİTİMDEYİZ'DEN GÖRÜLMEMİŞ KAMPANYA

KPSS DOSTU KAMPANYA ile 

BU PAKETİ  ALAN ÜYELERİMİZE 

450 TL DEĞERİNDEKİ ÖABT VİDEO DERS HEDİYE 

( Hediye edilebilecek alanlar: Sınıf öğretmenliği,Sosyal  bilgiler,İngilizce,Fen ve Teknoloji,Okul Öncesi,Edebiyat,Türkçe,Tarih,Coğrafya,İlköğretim ve Lise Matematik. Dersler 2016-2018 yılları arasında yapılan canlı derslerin video kayıtlarıdır.Kapsamlı tam konu anlatımıdır.) 

 

ÖABT Dersin yok mu ? Merak Etme Seni de Düşündük ....

11 Branşın dışında kalan öğretmenlerimize son 10 yılın çıkmış soru çözümü ya da Ender Hoca Eğitim bilimleri 500 püf nokta video seti hediye.Paketi aldıktan sonra bizimle iletişime geçerek istediğiniz paketi hediye alabilirsiniz.

_____________________________________

ÜSTELİK !!  2017-2018 ve 2019 VİDEO DERSLERİ HEDİYE !!!

( 2020 Video dersleri yanında , 2017-2018-2019 Videolarını sizlere ayrıca hediye ederek, birçok farklı eğitimciden ders dinlemenize olanak tanıyoruz. Bazı dersleri farklı bakış açılarından dinleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.Üstelik bu videoları hemen şimdi izlemeye başlayabilirsiniz.)

EĞİTİMDEYİZ' de OLMAK AYRICALIKTIR

> Ekran ya da Tahta önünde düz anlatım değil, Etkileşimli öğrenci ortamında yapılan derslerin video kayıtlarıdır. Bu durum dönüt-düzeltme ve motive edici bir eğitim içeriği sunmaktadır

> Sektörde en tanınmış marka hocalar ile en son yapılan 2019 KPSS' ye göre en güncel, eksiksiz, en kapsamlı eğitim içeriği.

> 200 TL Tutarındaki Yıl sonu yapılan GKGY tekrar Seminer Videoları Ücretsiz

> %100 ÖSYM ye uygunluk 

> Tüm videoları sınırsız izleme imkanı

> Paket kullanımı 2020 KPSS'ye kadardır

> Sektörün en eski, en tecrübeli ve en teknolojik uzaktan eğitim portalı 

( Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)

 

EĞİTİMDEYİZ SİZE YETER !!

 

Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  

Video derslerimiz mevcut canlı ders öğrencilerimiz ile yapılan derslerin birebir kayıtlarıdır.

Canlı ders yapıldıktan 4 gün sonra , yapılan dersin videosu sisteminize yüklenmektedir. Resmi tatil yada özel durumlar dışında, haftalık canlı ders programına göre düzenli yükleme yapılmaktadır. Eğitimdeyiz sektörün en tecrübeli portalı olarak bu sistemi en iyi şekilde sağlamaktadır.

Bu kapsamda 2020 Video yüklenme başlama-Bitiş tarihleri:

Eğitim Bilimleri-GKGY : 11 Kasım 2019 / Haziran 2020

2017, 2018 ve 2019 Videoları sistemde bulunmaktadır. 2020 Videoları başlayana kadar ve daha sonra bu videolarımızı da izleyebilirsiniz.

 

VİDEO İZLEME

Eğitim paketinizi aldıktan sonra aktivasyonunuz gerçekleşecektir. Bunun ardından sisteme kendi üyelik bilgileriniz ile giriş yaptıpıp öğrenci paneline tıklayınız. Sol sekmede bulunan Video Dersler  sekmesine tıklayınız. Almış olduğunuz eğitim paketinin videolarının bu kısma aktarılmış olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda öğrenci panelinde bulunan teknik destek kısmından yardım alabilirsiniz. Teknik destek 1 iş günü içersinde dönüş yapmaktadır.

 

Paket iadesi , mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür. 

TÜRKİYE'NİN MARKA KADROSU YİNE EĞİTİMDEYİZ DE

2020 Video Dersler

 

Matematik ( 2020 Video ) =>  Serkan KÖK       

Türkçe  ( 2020 Video => Engin TÜM   

Tarih  ( 2020 Video  ) => Serdar KARA   

Coğrafya  ( 2020 Video  ) =>   Rıza Akın Kayar

Vatandaşlık  ( 2020 Video => Ali Koç

( 2020 Video dersleri yanında , 2017-2018-2019 Videolarını sizlere ayrıca hediye ederek, birçok farklı eğitimciden ders dinlemenize olanak tanıyoruz. Bazı dersleri farklı bakış açılarından dinleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.Üstelik bu videoları hemen şimdi izlemeye başlayabilirsiniz.)

 

2019 Video Dersler

Matematik ( 2019 Video ) =>  Serkan KÖK       

Türkçe  ( 2019 Video => Mustafa Onur Bozkuş   

Tarih  ( 2019 Video  ) => Birol Yetimoğlu   

Coğrafya  ( 2019 Video  ) =>  Mehmet Eğit 

Vatandaşlık  ( 2019 Video => Ali KOÇ 

 

2018 Video Dersler

Matematik ( 2018 Video ) => Serkan KÖK    

Türkçe  ( 2018 Video ) => Mustafa Onur BOZKUŞ 

Tarih  ( 2018 Video ) => Birol YETİMOĞLU 

Coğrafya  ( 2018 Video=> Mehmet EĞİT 

Vatandaşlık  ( 2018 Video=> Ali KOÇ

 

2017 Video Dersler

Matematik ( 2017 Video ) => Serkan KÖK    

Türkçe  ( 2017 Video ) => Mustafa Onur Bozkuş 

Tarih  ( 2017 Video ) => Cavit ARDIÇ  

Coğrafya  ( 2017 Video=> Rıza Akın KAYAR  

Vatandaşlık  ( 2017 Video=> Ali KOÇ

EĞİTİMDEYİZ VİDEO DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz Video derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Sadece video ders alan üyelerimiz de aynı şekilde bu sistematiklik ile dersleri takip edebilirler.
 
2- Sektörde eğitim formatının genelde düz anlatım olduğu göülmektedir. Yani öğrencisiz ortamda yapılan kayıtlardan oluşmaktadır. Bu durum zaman içinde öğrencinin sıkılmasına ve takip etmemesine neden olmaktadır. Eğitimdeyiz in en önemli avantajı öğrenci etkileşimi ile yapılan eğitimlerin kayıtlarından oluşmasıdır. Bu sizleri sonuna kadar canlı tutacaktır ve dönüt düzeltme imkanı verecektir. Sorulan sorular sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır. KPSS hazırlık sürecinde en önemli unsurların başında bu gelmektedir. ( Canlı derslerdeki öğrenci katılımını kontrollü yapmaktayız, bilgi kirliliği yada dikkat dağıtıcı iletişime izin verilmemektedir)
 
3- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Aynı şekilde bu derslerinde kayıtlarını izleyebiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Eğitimdeyiz Video Derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
4- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
5- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz video dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
6- Eğitimdeyiz video derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
7- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
8- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.