540.00 225.00
ABDURRAHİM TUTUŞ İLE ALMANCA E-YDS VİDEO DERSLER
 
2019 e-YDS’ye kadar (23.06.2019) geçerli 200 SAAT YDS VİDEO DERS PAKETİ
AYDA SADECE 25 TL, TOPLAM 540 TL DEĞİL, SADECE 225 TL
(01.03.2019 TARİHİNE KADAR ERKEN KAYIT FİYATIDIR, KONTENJANLA SINIRLIDIR.)
KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT
25 TL X 9 AY: 225 TL
 
 
PAKET İÇERİĞİ:
• 2019 YILINDAKİ YDS CANLI DERS SAATLERİNDEN UYARLANMIŞ 200 SAATİ AŞAN VİDEO DERSLER (PAKETİ SATIN ALIR ALMAZ İZLEMEYE BAŞLAYABİLECEKSİNİZ.)
• BİNLERCE SAYFA ÖZGÜN DOKÜMANLAR (GRAMMATIK KONU ANLATIMI, SORULAR, OKUMA METİNLERİ – DÖKÜMANLARI BİLGİSAYARINIZA İNDİRİP ÇIKTI ALABİLİRSİNİZ)
• TÜM DERSLERİN VİDEOLARINI SINIRSIZ İZLEME
 
DERS İÇERİĞİ:
• GRAMMATIK KONU ANLATIMI (TEMEL SEVİYEDEN BAŞLANARAK C1 SEVİYESİNE KADAR EN İNCE AYRINTILARINA KADAR)
• TÜM ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMÜ
• SORU ÇÖZÜM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ
• METİN OKUMALARI
• KELİME ÇALIŞMALARI
 
ÖNEMLİ:
• Aldığınız Paketi 23 HAZİRAN 2019 TARİHİNE Kadar İzleyebilirsiniz. 
Sepete Ekle Bu ürünün şuan için satışı yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: 
Bu paket ile birlikte 2019 yılında yapılmış olan YDS derslerini izleyebileceksiniz. Bu kapsamda videoları izleyerek YDS ve dengi sınavlar için çalışma imkânınız olacaktır. 

Bu paketi aldıktan sonra aktivasyonunuz otomatik olarak yapılır ve mail adresinize “ödeme alındı” maili otomatik olarak gönderilir. 

Paket iadesi, mesafeli satış sözleşmesi gereğince 7 iş günüdür.

ABDURRAHİM TUTUŞ

EĞİTİMDEYİZ VİDEO DERS AVANTAJLARI
 
Eğitimdeyiz Video derslerin bir çok avantajlı yönü vadır. 
 
1- Eğitimdeyizde canlı dersler belirli bir program dahilinde ilerler. Disiplinli bir program vardır. Haftalık ders programında belirtildiği saatte dersler yapılır ve bu program çok ekstrem bir durum olmadıkça sene sonuna kadar değişmez. Bu disiplinli durum, öğrencilerin planlı programlı ders çalışmasına olanak tanır. Sadece video ders alan üyelerimiz de aynı şekilde bu sistematiklik ile dersleri takip edebilirler.
 
2- Sektörde eğitim formatının genelde düz anlatım olduğu göülmektedir. Yani öğrencisiz ortamda yapılan kayıtlardan oluşmaktadır. Bu durum zaman içinde öğrencinin sıkılmasına ve takip etmemesine neden olmaktadır. Eğitimdeyiz in en önemli avantajı öğrenci etkileşimi ile yapılan eğitimlerin kayıtlarından oluşmasıdır. Bu sizleri sonuna kadar canlı tutacaktır ve dönüt düzeltme imkanı verecektir. Sorulan sorular sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır. KPSS hazırlık sürecinde en önemli unsurların başında bu gelmektedir. ( Canlı derslerdeki öğrenci katılımını kontrollü yapmaktayız, bilgi kirliliği yada dikkat dağıtıcı iletişime izin verilmemektedir)
 
3- Haziran ayında yaptığımız seminer kamp programı ile başarıyı perçinliyoruz. Aynı şekilde bu derslerinde kayıtlarını izleyebiliyorsunuz. Bir çok ilde bu programa bile ekstra ücretler ödeyerek katılmaktasınız. Fakat Eğitimdeyiz öğrencilerine bunları ücretsiz sunuyor. Türkiye genelinde kamp seminer etkinliklerine katılan hocaları evinize misafir ediyorsunuz. Bu ve benzeri unsurları bir araya getirdiğimizde ve daha önceki tecrübelerden yola çıkarsak Eğitimdeyiz Video Derslerin KPSS hazırlık sürecinde oldukça avantajlı ve makul olduğunu görmekteyiz.
 
4- Özellikle şunları belirtmekte fayda vardır; tüm hocaların, Türkiye çapında marka hocalar olması en önemli avantajlardandır. Türkiye genelinde seminerlere davet edilen, en fazla soru yakalayan hocalar bir aradadır. Bu verilebilecek en donanımlı eğitimi vermemize olanak tanıyor. 
 
5- Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim' in en önemli avantajlarından bir diğeri ise; yol, yemek gibi ekstra masrafların olmaması. En önemlisi ise ekstra zaman kaybına yol açmaması, net çalışma zamanı yaratması. Yani eğitimdeyiz video dersler %100 zaman tasarrufu sağlar. 
 
6- Eğitimdeyiz video derslerin, en önemli bir diğer farkı; ayrıntılı ve kapsamlı derslerdir. Eğitim bilimlerinden 250 saat, gkgy den 350-400 saat, öabt den 150-300 saat arası ders yapılmaktadır. Yani hiç bir şekilde ders saati sınırlaması getirmiyoruz. Hocalarımıza bu konuda %100 özgür bir platform sağlıyoruz. Bu nedenle en ayrıntılı eğitimi sağlamaktayız. Eğitimdeyizin soru yakalamadaki başarısının altında yatan en önemli sırlardan biriside budur. 
 
7- Eğitimdeyiz kendi bünyesinde yazılım firması bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojik gelişmelere en ideal şekilde ayak uydurmaktadır. Mobil uygulamalarımız ile tablet ve telefondan (android) internetinizin olduğu her yerden eğitim almaya imkan verir. Otobüs metro tatil vs vs 
 
8- Ve bu kadar avantajın yanında fiyatlarının oldukça uygun olması. 
 
GELECEĞİN EĞİTİM ANLAYIŞINA SAHİP OLAN EĞİTİMDEYİZ SİZE EN DONANIMLI HOCALAR İLE EN KALİTELİ EĞİTİMİ SUNUYOR.